Historia Mario-Meble

Od początku istnienia znajdujemy się w miejscowości Kościerzyna na Kaszubach. Rozpoczynaliśmy od niewielkiego sklepu w Rolniczym Domu Handlowym. Wraz z rozwojem naszej firmy stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę i asortyment. Dziś posiadamy salon w Galerii w Starym Browarze, który cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród naszych klientów. Ciągle się rozwijamy i staramy się dostarczać coraz szerszy i bardziej urozmaicony asortyment. Jednocześnie mimo upływu lat od założenia firmy, w dalszym ciągu pielęgnujemy najważniejsze dla nas wartości: zrozumienie potrzeb klienta i szacunek dla jego czasu i pieniędzy. Aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom odbiorców, nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami mebli z Polski i za granicy.

Mario-Meble współcześnie

 

Aktualnie w ofercie Mario-Meble mogą Państwo odnaleźć produkty tych marek:

• Meble Wiwa
• Urbaniak Meble,
• Jarstol,
• KAM,
• Meblos, • Meblostol,
• Mlotmeble,
• Linneo,
• Stolar,

 

W stałym asortymencie posiadamy wszystkie produkty meblowe w/w firm. Składają się na nie meble wypoczynkowe, sypialniane, meble biurowe, a także meble do kuchni. Stawiając na rozwój i konkurencyjność, kilka lat temu rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o meble na wymiar. Od tego czasu można zamawiać u nas meble uszyte na miarę. Są to funkcjonalne meble do kuchni w stylu klasycznym, rustykalnym, nowoczesnym, skandynawskim i prowansalskim, a także zabudowy wnęk, np. szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi lub pełnowymiarowe garderoby z systemem półek i wieszaków.

Kompleksowa obsługa klientów

Doskonale wiemy, że zakup mebli to trudna decyzja wiążąca się z dużymi wydatkami. Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i dać gwarancję, że dokonali Państwo odpowiedniego wyboru, w naszym sklepie czekają na Państwa najlepsi doradcy. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze odpowiednich mebli, oferujemy również cały szereg dodatkowych usług. Jest to dokładny pomiar pomieszczeń, projekt mebli do zabudowy, a także transport zamówienia, wniesienie oraz na Państwa życzenie montaż mebli.

Zapraszamy do naszego salonu

Jeśli są Państwo na etapie wyboru mebli, planują urządzenie lub remont mieszkania, domu czy biura lub po prostu szukają inspiracji lub chcą się zapoznać z aktualną ofertą mebli, zapraszamy do naszego salonu. Znajdą w nim Państwo najciekawszy wybór produktów meblowych cenionych na polskim rynku firm, darzonych przez klientów dużym zaufaniem. Atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do Państwa potrzeb i wysoki standard obsługi to nasze największe atuty.

4 + 5 =

KONTAKT

MARIO MEBLE
Adres: 83-400 Kościerzyna,
ul. Słodowa 3 (Stary Browar-I Piętro)
Nip:  5610003347
Regon:  092311381

Email

mariomeblekoscierzyna@gmail.com

Telefon